Яким має бути сучасний урок у початковій школі?

Це, напевно, одне з багатьох питань, яке ставлять собі всі вчителі. Адже з плином часу, впровадженням новітніх технологій, ми рухаємося вперед, а з нами і наші вихованці.

Мій власний педагогічний досвід свідчить, що останніми роками до школи приходять дещо інші,ніж раніше діти. Вони дуже різні, але їх об’єднує допитливість, вразливість, відвертість, довірливість. Вони комунікабельні, практичні, без комплексів, але багато хто приходить до школи без жодних навиків колективної роботи. Це вимагає від нас нового підходу до навчання і виховання .Тому першорядним завданням ставлю для себе створення сприятливих умов для формування творчої, компетентної особистості молодшого школяра на основі розвитку пізнавального інтересу, здатної самостійно мислити, реалізувати свій потенціал у суспільстві. Для цього намагаюсь озброїти їх необхідними знаннями, вміннями та навичками.

Основною формою досягнення цієї мети є урок. Робота з молодшими школярами протягом тривалого часу змусила мене шукати такі шляхи, методичні прийоми, які б дали можливість створювати ситуацію успіху у навчанні. А я переконана, що успіх має бути доступним кожній дитині, бо якщо вона досягає успіху в школі, то має всі шанси досягти успіху в житті. Тому з перших днів перебування дитини в школі намагаюся створити добру, привітну, спокійну атмосферу в класі. Це дає учням можливість відчути психологічний комфорт на уроці, почуватися впевнено. Мої стосунки з дітьми базуються на почутті взаємоповаги та взаєморозуміння.

/Files/images/1-0/Копия Моє портфоліоПрезентация Microsoft Office PowerPoint.jpg /Files/images/1-0/Слайд21.JPG


/Files/images/1-0/Слайд22.JPG /Files/images/1-0/20161027_085131.jpg/Files/images/1-0/IMG_20171222_100649.jpg /Files/images/1-0/20161027_083303.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.