"Обдарованість - завжди унікальна,тому марно шукати універсальні ознаки обдарованих дітей" Р. Стернберг/Files/images/intelektualnij_potencial.jpeg

Робота з обдарованими дітьми

/Files/images/Новый рисунок (19).png /Files/images/20150508_130251n.jpg

Свято для обдарованих дітей

/Files/IMG_20160506_133854032.jpg /Files/IMG_20160526_143358.jpg

Результати участі учнів у предметних олімпіадах, турнірах, конкурсах

Олімпіади
Прізвище, ім'я та по батькові учня Районний етап Обласний етап
Нефедюк Тетяна Василівна 2006 - 2007 н.р.
ІІ - місце
-
/Files/images/Новый рисунок (31).pngМороз Оксана Григорівна 2007 - 2008 н.р.
ІІ місце

2008 - 2009 н.р.
І - місце

2009 - 2010 н.р.
І - місце

2010 - 2011 н.р.
І - місце
-
/Files/images/Pe5cf_sOSvI.jpgСоботович Людмила Анатоліївна 2011 - 2012 н.р
І - місце

2012 - 2013 н.р.
І - місце

2013 - 2014 н.р.
І - місце



2012 - 2013 н.р.
ІІ - місце

2013 - 2014 н.р.
ІІ - місце
/Files/images/DSCN1142.JPGШамайло Юлія Василівна 2012 - 2013 н.р.
І - місце
-
/Files/images/петрусь.jpg Шамайло Петро Васильович 2012- 2013 н.р.
ІІІ - місце

2014 - 2015 н.р.
І - місце

2015 - 2016 н.р.
ІІІ - місце
-
/Files/images/юля жолоб .jpg Жолоб Юлія Віталіївна 2014 - 2015 н.р.
І - місце

2015 - 2016 н.р.
І - місце
2015 - 2016 н.р.
ІІІ - місце

/Files/images/діма.jpg Аврамук Дмитро Анатолійович 2016 - 2017 н.р.
І - місце
2016 - 2017 н.р.
ІІІ місце



Конкурси,турніри
Прізвище, ім'я та по батькові учнів Районний етап Обласний етап Всеукраїнський етап
/Files/валентинка.pngКруглій Валентина Павлівна 2009 н.р.

І - місце в конкурсі «Історія України та державотворення»;

І - місце в конкурсі «Голодомор 1932 -1933 рр. Пам’ять народу».
2009 н.р.

ІІ - місце в конкурсі "Історія України та державотворення"

ІІІ - місце в конкурсі "Голодомор 1932 - 1933 рр. Память народу".
-
/Files/images/Новый рисунок (49).pngКовальчук Станіслав,Мороз Людмила,Охрімук Дарина 2016 - 2017 н.р.

І - місце в конкурсі "Моя Батьківщина - Україна"
- -
/Files/images/те шо треба.jpgКоманда переможців районного турніру з історії 2012- 2013 н.р.

Команда істориків – І - місце в турнірі з історії;

Шамайло Юлія Василівна – ІІ - місце в індивідуальній першості;

Соботович Людмила Анатоліївна – ІІІ - місце в індивідуальній першості.
--
/Files/images/петрусь.jpg Шамайло Петро Васильович -2013 -2014 н. р.

Збірна команда істориків Ратнівського району – ІІІ - місце в турнірі з історії;

Шамайло Петро Васильович – ІІІ - місце в індивідуальній першості;

Соботович Людмила Анатоліївна -ІІІ - місце в індивідуальній першості.
2013 -2014 н.р.

Збірна команда Волинської області - ІІІ - місце в турнірі з історії (у складі команди Шамайло Петро Васильович)
-2014 - 2015 н.р.

Збірна команда істориків Ратнівського району – ІІІ - місце в турнірі з історії
(у складі команди Шамайло Петро Васильович)
-
/Files/images/ShoKqUQt2cg.jpgЗбірна команда Ратнівського району (у складі команди Шамайло Петро, Жолоб Юлія) -2015 - 2016 н.р.

Збірна команда істориків Ратнівського району – ІІ - місце в турнірі з історії (у складі команди Шамайло Петро Васильович - капітан, Жолоб Юлія Віталіївна).
-
Кiлькiсть переглядiв: 440

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.