/Files/images/e5663d_5b65cae747bb481f9e6fa7a9ba75e296_mv2_d_2192_3204_s_2.jpg /Files/images/unnamed.jpg

Шановні батьки!

Згідно рішення Ратнівської селищної ради від 22.01.2021 року №4/12 «Про організацію харчування дітей в закладах освіти Ратнівської селищної ради у 2021 році», з метою забезпечення учнів закладів загальної середньої та вихованців закладів дошкільної освіти харчуванням та наказу Управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради від 25.01. 2021 року № 7 «Про організацію харчування дітей в закладах освіти Ратнівської селищної ради у 2021 році»

1. Організувати харчування дітей у 2021 році у закладах дошкільної освіти з розрахунку 20 грн. на одну дитину в день.

2. Врахувати, що плата батьків за харчування дитини у закладах дошкільної освіти становить 80 відсотків вартості харчування на день.

3. Звільнити від плати за харчування в закладах дошкільної освіти:

- дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях;

- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям";

- дітей вимушених переселенців з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей;

- дітей з інвалідністю, які виховуються у державних і комунальних закладах дошкільної освіти (за наявності відповідних документів);

- дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України;

- дітей, учасників бойових дій (в тому числі померлих), визначених пунктами 2,19 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (згідно посвідчень).

4. Не справляти плату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти з батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового (гарантованого) мінімуму, який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах.

5. Зменшити розмір плати за харчування дитини у закладі дошкільної освіти на 50 відсотків для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 88

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.